Автомобили

Как только он поступил в продажу, многие захотели понять — новый это или просто переделанный автомобиль? Конечно, можно долго ломать голову, но нам интересны другие характеристики этой модели. Говоря простым языком, Лада Приора седан — это сейчас тот автомобиль, который тянет весь великий и могучий АВТОВАЗ.

 

  • Доллар - 30.4199
  • Евро   -  39.2173

На Жуковому острові знесуть самобуд

Опубликовано: 01.12.2016


Будинок побудований нелегально. Фото: zastroyschiki.com

Держархбудінспекція звернулася в Окружний адміністративний трибунал столиці з позовом до ТОВ «Компанія «Будінвест-Капітал» про знесення за рахунок забудовника об’єкту будівництва на вул. Петропавлівській, 40, см. kyiv-city.com. Мова йде про ЖК «Науковий», про проблемності якого ІАП «Столична нерухомість» попереджав.

У зареєстрованій декларації про початок виконання будівельних робіт замовник будівництва повідомив про реконструкцію житлового будинку за вказаною адресою, проте, в результаті перевірки виявлено, що на об’єкті проводяться роботи по будівництву житлового будинку. Крім того, в документах замовник занизив категорію складності об’єкта.

Таким чином, будівництво житлового комплексу на вул. Петропавлівській, 40, проводиться без належних документів, і, відповідно до закону, вважається самовільним. Посадові особи Держархбудінспекції видала забудовнику припис про усунення порушень містобудівного законодавства, однак вимоги припису не були виконані. Відповідно, ГАСИ в судовому порядку буде вимагати знесення самовільної забудови за рахунок особи, що здійснює будівництво.

Раніше повідомлялося, що на Жуковому острові знесли самобуд.

Источник

Анекдоты

Где можно получить права на вождение танка и бронетранспортёра? Господи, катайтесь так! Кто вас остановит?!