Автомобили

Как только он поступил в продажу, многие захотели понять — новый это или просто переделанный автомобиль? Конечно, можно долго ломать голову, но нам интересны другие характеристики этой модели. Говоря простым языком, Лада Приора седан — это сейчас тот автомобиль, который тянет весь великий и могучий АВТОВАЗ.

 

  • Доллар - 30.4199
  • Евро   -  39.2173

Благодійний фонд «Ми – кам'янчани».передав лікарні №1 100 ковдр

Опубликовано: 02.12.2016

Сьогодні міський передали міській лікарні №1 100 ковдр, придбаних за рахунок коштів благодійного фонду «Ми – кам'янчани».

Як зазначив мер, це – не перша і не остання допомога медичним закладам міста. Зокрема, щодо ковдр, то з часом буде придбано всю кількість комплектів постільних речей для покривання.

«Попри те, що такі маленькі містечка, як наше, мають на рахунках набагато менше коштів, ніж обласні міста з профіцитом бюджету, будемо шукати всі можливі джерела фінансування галузі охорони здоров’я», - зауважив Михайло Євстафійович. І додав, що пріоритетним залишається участь у грантових програмах, які б дали можливість закупити необхідне для лікарень обладнання, смотрите больше новостей на khmelnytsky.com.ua.

Також завдяки фонду «Ми – кам'янчани» вдалося придбати для ургентної лабораторії неврологічного відділення міської лікарні, що на вулиці Матросова, холодильник, де зберігатимуться реактиви. «Після створення перинатального центру змушені були створювати лабораторію з нуля, тому нам дуже не вистачало цього обладнання. Але тепер ми забезпечені всім», - прокоментувала завідуюча клініко-діагностичною лабораторією Неля Романова, подякувавши очільнику міста та народному депутату за постійну підтримку та допомогу.

Не заради перемоги, а заради сили тіла та духу: у Хмельницькому розпочались змагання з універсального бою

02. 12. 2016 101 0

Змінюється світ – змінюється і спорт. Олександр був фізично активним ще з дитинства, нині навчається на 4 курсі Національної Державної прикордонної академії імені Богдана Хмельницького. Саме там хлопець опанував перші навички універсального бою. Участь у змаганнях за кубок України бере уже вп’яте. В 2013 він вже тримав його у руках, а в 2014 був чемпіоном України. Каже, це незабутні враження.

2 грудня відкрили перший день змагань з універсального бою. Більше 10 обласних організації та понад сотня зареєстрованих учасників уже у перший день змагань. За 3 дні очікують щонайменше 200.

Смуга перешкод, стрільба із пневматики, метання холодної зброї та бій на ринзі. Це усе один комплекс, в якому чоловіки та дівчата змагаються між собою. Зазначають, цей вид спорту в Україні з’явився у 2001 і активно набирає обертів, в основному, серед силовиків. Адже, тут здобуваються усі ті навички, які необхідні мужньому захиснику.

Змагання у Хмельницькому проходять уже вдруге і триватимуть 3 дні.

Тоді уже будуть дозволені удари руками, ногами, кидкова техніка, больові та удушливі прийоми. Бажаємо перемоги найуправнішому.

Анекдоты

Где можно получить права на вождение танка и бронетранспортёра? Господи, катайтесь так! Кто вас остановит?!